O NAS

myjnia samochodowa Zamość, pranie tapicerki ZamośćJesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się innowacyjnym czyszczeniem zabrudzeń z pomocą nowoczesnej technologii mycia parą wodną. Wyróżnia nas pełna mobilność usług – gwarantujemy bezpłatny dojazd do klienta do 15 km oraz czyszczenie samochodu w wyznaczonym miejscu, bez generowania ścieków. Dbając o komfort naszych klientów nie pozostawiamy brudu po wykonanej usłudze, a nasze metody czyszczenia są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Czyszczenie parą wodną jest bardzo ekonomiczne, ponieważ zużycie wody jest znacznie niższe, niż w przypadku mycia tradycyjnego za pomocą szczotki myjącej. Jako jedyna firma w Zamościu oddajemy auta klientów nie tylko wyczyszczone, ale także suche, czyli gotowe do odbioru i użytkowania. W trosce o jakość usług używamy środków ekologicznych i bezpiecznych. Czyścimy także elementy plastikowe oraz szyby. Posiadamy podjazd zarówno dla aut osobowych, jak i podjazd BUS/TIR, dzięki czemu z naszych usług na miejscu mogą korzystać nawet bardzo duże samochody dostawcze. Oprócz usług czyszczenia wnętrz samochodów oraz karoserii świadczymy także usługi czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów, a nawet okien, płytek, czy podjazdów. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych urządzeń renomowanych marek, takich jak Fortador oraz Santoemma, jesteśmy w stanie doczyścić różne powierzchnie, pozostawiając je czyste i suche, bez nieestetycznych zacieków. Myjki tych firm generują parę o temperaturze 120 stopni pod ciśnieniem 16 bar, co daje bardzo dobry efekt dezynfekcji i skutecznego czyszczenia nie tylko tapicerek samochodowych. W efekcie w szybkim czasie zyskujemy znacznie lepsze rezultaty niż podczas mycia szczotką, czy z pomocą samego odkurzacza. Gwarancja jakości oraz specjalne upusty dla stałych klientów Staramy się, by wykonywane przez nas usługi były profesjonalne, a efekty zadowalające dla naszych klientów. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy gwarantujemy bardzo dokładne czyszczenie w połączeniu z dezynfekcją. Nasza firma wyczyściła już łącznie ponad 500 pojazdów. W trosce o jakość świadczonych przez nas usług po wykonanej przez nas pracy dajemy aż 5 dniową gwarancję na wszystkie usługi. Do każdej usługi dodajemy rabat lub gadżet w podziękowaniu za obdarowanie naszej firmy zaufaniem. Wielu klientów chętnie wraca do nas, co jest dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Myjnia samochodowa

Pozytywne opinie

  • Dajemy gwarancję jakości naszych usług.
  • Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem samochodów, również dostawczych – od karoserii do tapicerki i wnętrza samochodu,
  • Czyścimy bagażniki, a także felgi.
  • Stosujemy ekologiczne i bezpieczne rozwiązania.
  • Podczas czyszczenia nie generujemy ścieków.
  • Każdy klient otrzymuje od nas rabat lub atrakcyjny gadżet.
  • Darmowy dojazd do 15 km.
  • Czyszczenie i konserwacja tapicerki samochodowej w jednym.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

JAKIE SĄ ZALETY CZYSZCZENIA PARĄ?

Dzięki gorącej parze wodnej jesteśmy w stanie doczyścić nawet bardzo zabrudzoną tapicerkę. Dzieje się tak, ponieważ wnika ona we włókno, przez co rozmiękcza nawet zaschnięte plamy, które później usuwane są za pomocą ciśnienia. Myjki parowe pozwalają na bardzo dokładne czyszczenie zarówno tapicerki welurowej, jak i dywaników samochodowych. Ta sama myjka może oczyścić także karoserię. W przeciwieństwie do szczotek myjących, myjka ciśnieniowa jest delikatna dla karoserii, pozwala na łatwe pozbycie się brudu, nawet z trudno dostępnych miejsc. Gorąca para wodna pod ciśnieniem jest również idealna do dokładnego oczyszczenia wnętrza samochodu ze starych plam oraz sposobem na pozbycie się nieświeżego zapachu. Podczas codziennego używania samochodu wielokrotnie zdarza nam się ubrudzić tapicerkę jedzeniem lub wylać na nią napoje, które łatwo w nią wsiąkają. Myjka z gorącą parą wodną nie tylko wnika w tkaninę, piorąc ją dokładnie, ale również niweluje bakterie, które zdążyły się w niej namnożyć i które również odpowiedzialne są za nieprzyjemny zapach we wnętrzu auta. Dodatkowo oprócz odkażenia wnętrza daje szybki efekt, bez potrzeby zdejmowania obić siedzeń i zagłówków. Czyszczenie parą nie wymaga od nas długotrwałego suszenia – po wypraniu tapicerek stają się one bardzo szybko suche, ponieważ podczas czyszczenia używana jest bardzo niewielka ilość wody, która wsiąka w materiał piorąc go dogłębnie, ale też szybko paruje, co pozostawia czystą i suchą tapicerkę.